Mapa ogłoszeń

Znaleziono 6 ogłoszeń

Lista
Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Monte Cassino 1/12A · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 101.16 m2 4 piętro

399 000zł 3 944 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Śląska 41/6 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 149.16 m2 2 piętro

640 000zł 4 291 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Śląska 41/8 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 148.91 m2 3 piętro

640 000zł 4 298 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Śląska 41/5 · Szczecin · zachodniopomorskie

6 pokoji 132.95 m2 2 piętro

605 000zł 4 551 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Rayskiego 24/4 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 133.16 m2 1 piętro

640 000zł 4 806 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Śląska 41/7 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 130.79 m2 3 piętro

595 000zł 4 549 zł/m2

przetargi mieszkania