Mapa ogłoszeń

Znaleziono 11 ogłoszeń

Lista
-25%

Udział w lokalu mieszkalnym nr 203

ul. Władysława Syrokomli 7/13 · Warszawa · mazowieckie

40.80 m2

54 509zł 8 016 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 7 268 zł
Termin wpłaty: (za 14 dni)

-33%
Odrębna własność lokalu mieszkalnego

Odrębna własność lokalu mieszkalnego

Smolenia 27/2A · Bytom · śląskie

2 pokoje 48.45 m2

96 800zł 1 998 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 14 520 zł
Termin wpłaty: (za 5 dni)

-25%

lokal mieszkalny

ul. Kościuszki 9/8 · Gniezno · wielkopolskie

57.24 m2

230 625zł 4 029 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 30 750 zł
Termin wpłaty: (za 4 dni)

-25%

lokal mieszkalny na poddaszu budynku

Osiedle Olchowe 7/2, Wierzyce · Fałkowo · wielkopolskie

64.00 m2

135 750zł 2 121 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 18 100 zł
Termin wpłaty: (za 4 dni)

-33%

lokal mieszkalny

Wilanowska 114/34 · Konstancin-Jeziorna · mazowieckie

69.80 m2

514 933zł 7 377 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 77 240 zł
Termin wpłaty: (za 1 dni)

Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Monte Cassino 1/12A · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 101.16 m2 4 piętro

399 000zł 3 944 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Śląska 41/6 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 149.16 m2 2 piętro

640 000zł 4 291 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Śląska 41/8 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 148.91 m2 3 piętro

640 000zł 4 298 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Śląska 41/5 · Szczecin · zachodniopomorskie

6 pokoji 132.95 m2 2 piętro

605 000zł 4 551 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Rayskiego 24/4 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 133.16 m2 1 piętro

640 000zł 4 806 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Śląska 41/7 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 130.79 m2 3 piętro

595 000zł 4 549 zł/m2

przetargi mieszkania