Licytacje i przetargi nieruchomości - cała Polska

Znaleziono 173 ogłoszeń

Mapa
-25%

Udział w lokalu mieszkalnym nr 203

ul. Władysława Syrokomli 7/13 · Warszawa · mazowieckie

40.80 m2

54 509zł 8 016 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 7 268 zł
Termin wpłaty: (za 14 dni)

-33%
Odrębna własność lokalu mieszkalnego

Odrębna własność lokalu mieszkalnego

Smolenia 27/2A · Bytom · śląskie

2 pokoje 48.45 m2

96 800zł 1 998 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 14 520 zł
Termin wpłaty: (za 5 dni)

-25%

lokal mieszkalny

ul. Kościuszki 9/8 · Gniezno · wielkopolskie

57.24 m2

230 625zł 4 029 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 30 750 zł
Termin wpłaty: (za 4 dni)

-25%

lokal mieszkalny na poddaszu budynku

Osiedle Olchowe 7/2, Wierzyce · Fałkowo · wielkopolskie

64.00 m2

135 750zł 2 121 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 18 100 zł
Termin wpłaty: (za 4 dni)

-33%

lokal mieszkalny

Wilanowska 114/34 · Konstancin-Jeziorna · mazowieckie

69.80 m2

514 933zł 7 377 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 77 240 zł
Termin wpłaty: (za 1 dni)

-25%
1/2 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym wolnostojącym oraz budynkami gospodarczymi dla rolnictwa

Stegny 14 · Pasłęk · warmińsko-mazurskie

4999.00 m2

68 250zł 27 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 9 100 zł
Termin wpłaty: (za 15 dni)

-25%
Działka rolna niezabudowana

Działka rolna niezabudowana

Radzyń-Wybudowanie · Radzyń Chełmiński · kujawsko-pomorskie

3000.00 m2

29 250zł 10 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 3 900 zł
Termin wpłaty: (za 41 dni)

-33%
Działka niezabudowana

Działka niezabudowana

Bronowice · Puławy · lubelskie

3395.00 m2

53 771zł 16 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 8 066 zł
Termin wpłaty: (za 27 dni)

-25%
Nieruchomość gruntowa

Nieruchomość gruntowa

Jakimowice, gmina Radoszyce · Radoszyce · świętokrzyskie

19100.00 m2

39 750zł 2 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 5 300 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-33%
Zespół Dworsko-Parkowy

Zespół Dworsko-Parkowy

Świdnik Duży, gm. Wólka · Świdnik · lubelskie

14300.00 m2

2 803 921zł 196 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 420 588 zł
Termin wpłaty: (za 6 dni)

-33%
Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Kotliny, gm. Żyrzyn · Żyrzyn · lubelskie

37222.00 m2

58 667zł 2 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 8 800 zł
Termin wpłaty: (za 6 dni)

17400.00 m2

licytacje grunty

1200.00 m2

licytacje grunty

-25%
Działka zabudowana murowanym domem wolnostojącym, parterowym

Mokra 8 · Puławy · lubelskie

5 pokoji 782.00 m2

205 195zł 262 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 27 359 zł
Termin wpłaty: (za 41 dni)

-33%

Udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkami gospodarczymi

Partyzantów 28 · Choroń · śląskie

2273.00 m2

31 667zł 28 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 4 750 zł
Termin wpłaty: (za 13 dni)

-25%
Działka rolna nr 1522/1

Działka rolna nr 1522/1

Jakimowice, gmina Radoszyce, powiat konecki · Radoszyce · świętokrzyskie

2 pokoje 1700.00 m2

3 300zł 2 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 440 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Nieruchomość zabudowana nr 2235/1

Nieruchomość zabudowana nr 2235/1

2 pokoje 15500.00 m2

136 500zł 9 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 18 200 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Działka rolna nr 956/1

Działka rolna nr 956/1

2 pokoje 800.00 m2

12 750zł 16 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 1 700 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Działka nr 752/1

Działka nr 752/1

2 pokoje 14300.00 m2

63 750zł 4 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 8 500 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Działka leśna nr 191

Działka leśna nr 191

2 pokoje 7200.00 m2

63 750zł 9 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 8 500 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Działka leśna nr 190

Działka leśna nr 190

2 pokoje 400.00 m2

3 000zł 8 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 400 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-25%
Działka leśna nr 189

Działka leśna nr 189

2 pokoje 400.00 m2

3 000zł 8 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 400 zł
Termin wpłaty: (za 12 dni)

-33%
zabudowana nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym

ul. Widokowa 3 · Zielonki · małopolskie

7 pokoji 698.00 m2

642 947zł 921 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 96 442 zł
Termin wpłaty: (za 6 dni)

-33%
Nieruchomość zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym z dwoma garażami w bryle budynku

ul. Zagonowa 49 · Jarocin · wielkopolskie

458.50 m2

852 000zł 1 858 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 127 800 zł
Termin wpłaty: (za 6 dni)

-25%
Nieruchomość zabudowana siedliskiem mieszkalno-gospodarczym

Nieruchomość zabudowana siedliskiem mieszkalno-gospodarczym

Żydomice 15A · Rawa Mazowiecka · łódzkie

3 pokoje 2222.00 m2

209 175zł 94 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 27 890 zł
Termin wpłaty: (za 4 dni)

Teren inwestycyjny pod usługi turystyki położony w Szczecinie w rejonie ulicy Przestrzennej

Przestrzenna · Szczecin · zachodniopomorskie

4178.00 m2

1 500 000zł 359 zł/m2

przetargi

Nieruchomość zabudowana położona w Szczecinie w rejonie ulic Żółkiewskiego / Al. Bohaterów Warszawy

Żółkiewskiego 12, 12a · Szczecin · zachodniopomorskie

4074.00 m2

przetargi

Nieruchomość zabudowana pod usługi położona w Szczecinie przy ul. Nad Odrą 6

Nad Odrą 6 · Szczecin · zachodniopomorskie

3126.00 m2

przetargi

Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową położona w Szczecinie przy ulicy Kamińskiego 5 (dz. 43, 50/35, obr. 4188)

Franciszka Kamińskiego 5 · Szczecin · zachodniopomorskie

2379.00 m2

przetargi

Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową położona w Szczecinie przy ulicy Kamińskiego 4-8 i Jabłoniowej 6

Franciszka Kamińskiego, Jabłoniowa · Szczecin · zachodniopomorskie

7684.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną położona w Szczecinie przy Alei Wojska Polskiego

Al. Wojska Polskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

6073.00 m2

12 000 000zł 1 976 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę usługową, usługowo-mieszkaniową położona w Szczecinie przy ulicy Energetyków 40 (dz. 5/39, 5/41 z obr. 1085)

Energetyków 40 · Szczecin · zachodniopomorskie

6180.00 m2

19 000 000zł 3 074 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położona przy ulicy Wszystkich Świętych w Szczecinie

Wszystkich Świętych · Szczecin · zachodniopomorskie

1600.00 m2

3 500 000zł 2 188 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/7 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1561.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/3, 87/6 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1854.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/12 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1795.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową bliźniaczą lub szeregową położona w Szczecinie przy ulicy Żyrardowskiej 2,4 (dz. 13/1 i 13/2, obr.4173)

Żyrardowska 2,4 · Szczecin · zachodniopomorskie

614.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną z usługami położona w Szczecinie przy ul. Ułańskiej 12A (dz. 30/2, 92/43, obr. 3095)

Ułańska 12A · Szczecin · zachodniopomorskie

783.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą położona w Szczecinie przy ul. Świętojańskiej 7

Świętojańska 7 · Szczecin · zachodniopomorskie

796.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulicy Wędrownej (dz. 51/3, 233/14, 234/3, 343/1, obr.4198)

Wędrowna · Szczecin · zachodniopomorskie

1498.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ulicy Kraszewskiego (dz. 63, 64/2 z obr. 4029)

Kraszewskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

775.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ulicy Kraszewskiego (dz. 58/1, 61/3, 62 z obr. 4029)

Kraszewskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

947.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ul. Świętojańskiej (dz. 11/25, 23/8 z obr. 3016)

Świętojańska · Szczecin · zachodniopomorskie

667.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Żaglowej (dz. nr 17/7, 17/35, obr. 4021)

Żaglowa · Szczecin · zachodniopomorskie

5716.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Tama Pomorzańska (dz. 9/19, obr.1059)

Tama Pomorzańska · Szczecin · zachodniopomorskie

2346.00 m2

700 000zł 298 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Mechanicznej (os. Żydowce-Klucz)

Mechaniczna · Szczecin · zachodniopomorskie

2238.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Mechanicznej (dz.nr 10/5, 11/11, obr.4173)

Mechaniczna · Szczecin · zachodniopomorskie

2351.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ul. Droga Siedmiu Młynów 15 (dz. nr 2/2, 62/7, obr. 2007)

Droga Siedmiu Młynów 15 · Szczecin · zachodniopomorskie

4035.00 m2

1 200 000zł 297 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona przy ul. Walecznych 23 w Szczecinie

Walecznych 23 · Szczecin · zachodniopomorskie

92103.00 m2

25 000 000zł 271 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod produkcje położona przy ulicy Dobropole 15 w Szczecinie (dz. 207/8, 282 z obr. 4203)

Dobropole 15 · Szczecin · zachodniopomorskie

3331.00 m2

przetargi