Przetargi nieruchomości - Szczecin

Znaleziono 148 ogłoszeń

Mapa
Nieruchomość gruntowa pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ul. Azaliowej – dz. nr 51/4 i 52/3 z obr. 4009

Azaliowa · Szczecin · zachodniopomorskie

2280.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Szczecinie w rejonie ulicy Duńskiej – działka nr ewid. 141 z obr. 3079

Duńska · Szczecin · zachodniopomorskie

1595.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Szczecinie przy ulicy Strzałowskiej – działki nr 15/41 i 15/48, obr. 3091

Strzałowska · Szczecin · zachodniopomorskie

1072.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Szczecinie przy ulicy Strzałowskiej – działka nr 15/52, obr. 3091

Strzałowska · Szczecin · zachodniopomorskie

855.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Szczecinie przy ulicy Strzałowskiej – działka nr 15/51, obr. 3091

Strzałowska · Szczecin · zachodniopomorskie

961.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Szczecinie przy ulicy Strzałowskiej – działka nr 15/49, obr. 3091

Strzałowska · Szczecin · zachodniopomorskie

1137.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Wodnej – działki nr 25/10 i 58, obr. 3050

Wodna 3 · Szczecin · zachodniopomorskie

1010.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Stołczyńskiej – działka nr 64/7, obr. 3050

Stołczyńska · Szczecin · zachodniopomorskie

4305.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Przedwiośnie – działka nr 32, obr. 4096

Przedwiośnie · Szczecin · zachodniopomorskie

683.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Przedwiośnie – działka nr 33, obr. 4096

Przedwiośnie · Szczecin · zachodniopomorskie

750.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Pokoju – działki nr 15/39, 15/44, 15/46, 15/50, obr. 3091

Pokoju · Szczecin · zachodniopomorskie

2216.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Nehringa – działka nr 8/23, obr. 3056

Nehringa · Szczecin · zachodniopomorskie

1190.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Klonowica – działki nr 20/6, 23/18, 23/16, 21/7 obr. 2046

Klonowica · Szczecin · zachodniopomorskie

2710.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Gościniec – działka nr 51/3, obr. 4096

Gościniec · Szczecin · zachodniopomorskie

855.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Drewnianej – działka nr 46/14, obr. 4087

Drewniana 7 · Szczecin · zachodniopomorskie

1386.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Drewnianej – działka nr 46/13, obr. 4087

Drewniana 9 · Szczecin · zachodniopomorskie

1370.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Drewnianej – działka nr 46/10, obr. 4087

Drewniana 11 · Szczecin · zachodniopomorskie

1345.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Bryczkowskiego – działka nr 46/15, obr. 4087

Bryczkowskiego 4 · Szczecin · zachodniopomorskie

1667.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Bryczkowskiego – działka nr 46/12, obr. 4087

Bryczkowskiego 6 · Szczecin · zachodniopomorskie

1651.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Bryczkowskiego – działka nr 46/8, obr. 4087

Bryczkowskiego 10 · Szczecin · zachodniopomorskie

1686.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ulicy Bryczkowskiego – działka nr 46/11, obr. 4087

Bryczkowskiego 8 · Szczecin · zachodniopomorskie

1657.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Polickiej – działka nr 45/52, obr. 3004

Policka · Szczecin · zachodniopomorskie

791.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Polickiej – działka nr 45/51, obr. 3004

Policka · Szczecin · zachodniopomorskie

755.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Polickiej – działka nr 45/50, obr. 3004

Policka · Szczecin · zachodniopomorskie

707.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Polickiej – działka nr 45/49, obr. 3004

Policka · Szczecin · zachodniopomorskie

810.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Łącznej – działka nr 3/19 z obr. 3051

Łączna · Szczecin · zachodniopomorskie

1406.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Drewnianej – działka nr 46/9, obr. 4087

Drewniana 13 · Szczecin · zachodniopomorskie

1392.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona przy ul. Doroty – działki nr 45/46 i 43, obr. 3004

Doroty · Szczecin · zachodniopomorskie

1085.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa niezabudowana o pow. 2,4405ha położona przy ulicy Cynkowej – działki nr 16/3, 16/11, obr. 4086

Cynkowa · Szczecin · zachodniopomorskie

24405.00 m2

przetargi

Na sprzedaż działka pod usługi położona w Szczecinie przy alei Bohaterów Warszawy 47

aleja Bohaterów Warszawy 47 · Szczecin · zachodniopomorskie

7097.00 m2

przetargi działki

Mała nieruchomość pod usługi położona przy ulicy Przytorze 2 w Szczecinie (dz. 12/2, 42/2 z obr. 4102)

Przytorze 2 · Szczecin · zachodniopomorskie

596302898.00 m2

przetargi

Mała działka pod zabudowę jednorodzinną z usługami położona w Szczecinie w rejonie ulic Ułańskiej/Szczerkowej (dz. 92/41, obr. 3095)

Ułańska / Szczerkowa · Szczecin · zachodniopomorskie

483.00 m2

przetargi działki

Mała działka pod usługi położona w Szczecinie w rejonie ulicy Srebrnej (dz. 10/38 z obr. 4177)

Srebrna · Szczecin · zachodniopomorskie

574.00 m2

przetargi działki

Mała działka pod usługi położona w Szczecinie w rejonie ulicy Srebrnej (dz. 10/30 z obr. 4177)

Srebrna · Szczecin · zachodniopomorskie

621.00 m2

przetargi działki

Mała działka pod usługi położona w Szczecinie w rejonie ulicy Srebrnej (dz. 10/29 z obr. 4177)

Srebrna · Szczecin · zachodniopomorskie

619.00 m2

przetargi działki

Mała działka niezabudowana pod usługi położona w Szczecinie w rejonie ulicy Srebrnej (dz. 10/35 z obr. 4177)

Srebrna · Szczecin · zachodniopomorskie

667.00 m2

przetargi działki

Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Lokal mieszkalny przy ul. Monte Cassino 1/12A

Monte Cassino 1/12A · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 101.16 m2 4 piętro

399 000zł 3 944 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41/6

Śląska 41/6 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 149.16 m2 2 piętro

640 000zł 4 291 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 8

Śląska 41/8 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 148.91 m2 3 piętro

640 000zł 4 298 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Lokal mieszkalny na sprzedaż Śląska 41 m. 5

Śląska 41/5 · Szczecin · zachodniopomorskie

6 pokoji 132.95 m2 2 piętro

605 000zł 4 551 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Lokal mieszkalny na sprzedaż Rayskiego 24/4

Rayskiego 24/4 · Szczecin · zachodniopomorskie

8 pokoji 133.16 m2 1 piętro

640 000zł 4 806 zł/m2

przetargi mieszkania

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Lokal mieszkalny na sprzedaż przy ul. Śląskiej 41/7

Śląska 41/7 · Szczecin · zachodniopomorskie

7 pokoji 130.79 m2 3 piętro

595 000zł 4 549 zł/m2

przetargi mieszkania

Działka zabudowana położona w Szczecinie przy ulicy Chojnickiej 13 (dz. 23, 24/2, obr.4129)

Chojnicka 13 · Szczecin · zachodniopomorskie

1450.00 m2

przetargi działki

Działka zabudowana położona w Świnoujściu przy ulicy Słowackiego 7 (dz.91 z obr. 0002)

Świnoujście, Słowackiego 7 · Szczecin · zachodniopomorskie

1064.00 m2

12 000 000zł 11 278 zł/m2

przetargi działki

Wadium

Termin wpłaty: (za 7 dni)

Działka zabudowana położona przy ulicy Tczewskiej 30 w Szczecinie (dz. nr 10/12 z obr. 4146)

Tczewska 30 · Szczecin · zachodniopomorskie

1005.00 m2

przetargi działki

Działka zabudowana położona przy ulicy Józefa Hoene-Wrońskiego 5 w Szczecinie (dz.74 z obr. 2071)

Józefa Hoene-Wrońskiego 5 · Szczecin · zachodniopomorskie

564.00 m2

przetargi działki

Działka zabudowana pod usługi sportu i rekreacji położona w Szczecinie przy ul. Botanicznej 35 (dz. 14/22 z obr. 4083)

Botaniczna 35 · Szczecin · zachodniopomorskie

11375.00 m2

przetargi działki

Działka zabudowana domem jednorodzinnym położona w Szczecinie przy ulicy Krańcowej 9 (dz. 43 z obr. 3093)

Krańcowa 9 · Szczecin · zachodniopomorskie

518.00 m2

przetargi działki

Działka przeznaczona pod usługi położona w Szczecinie w rejonie ulicy Srebrnej (dz. 10/32 z obr. 4177)

Srebrna · Szczecin · zachodniopomorskie

843.00 m2

przetargi działki

Działka pod zabudowę wielorodzinną położona w Szczecinie przy ul. Strzałowskiej 16 (dz. 28, obr/ 3091)