Przetargi nieruchomości - cała Polska

Znaleziono 148 ogłoszeń

Mapa
Teren inwestycyjny pod usługi turystyki położony w Szczecinie w rejonie ulicy Przestrzennej

Przestrzenna · Szczecin · zachodniopomorskie

4178.00 m2

1 500 000zł 359 zł/m2

przetargi

Nieruchomość zabudowana położona w Szczecinie w rejonie ulic Żółkiewskiego / Al. Bohaterów Warszawy

Żółkiewskiego 12, 12a · Szczecin · zachodniopomorskie

4074.00 m2

przetargi

Nieruchomość zabudowana pod usługi położona w Szczecinie przy ul. Nad Odrą 6

Nad Odrą 6 · Szczecin · zachodniopomorskie

3126.00 m2

przetargi

Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową położona w Szczecinie przy ulicy Kamińskiego 5 (dz. 43, 50/35, obr. 4188)

Franciszka Kamińskiego 5 · Szczecin · zachodniopomorskie

2379.00 m2

przetargi

Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę usługową położona w Szczecinie przy ulicy Kamińskiego 4-8 i Jabłoniowej 6

Franciszka Kamińskiego, Jabłoniowa · Szczecin · zachodniopomorskie

7684.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę wielorodzinną położona w Szczecinie przy Alei Wojska Polskiego

Al. Wojska Polskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

6073.00 m2

12 000 000zł 1 976 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę usługową, usługowo-mieszkaniową położona w Szczecinie przy ulicy Energetyków 40 (dz. 5/39, 5/41 z obr. 1085)

Energetyków 40 · Szczecin · zachodniopomorskie

6180.00 m2

19 000 000zł 3 074 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną położona przy ulicy Wszystkich Świętych w Szczecinie

Wszystkich Świętych · Szczecin · zachodniopomorskie

1600.00 m2

3 500 000zł 2 188 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/7 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1561.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/3, 87/6 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1854.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulic Azaliowa-Pod Lasem (dz. nr 87/12 obr. 4009)

Azaliowa, Pod Lasem · Szczecin · zachodniopomorskie

1795.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę mieszkaniową bliźniaczą lub szeregową położona w Szczecinie przy ulicy Żyrardowskiej 2,4 (dz. 13/1 i 13/2, obr.4173)

Żyrardowska 2,4 · Szczecin · zachodniopomorskie

614.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną z usługami położona w Szczecinie przy ul. Ułańskiej 12A (dz. 30/2, 92/43, obr. 3095)

Ułańska 12A · Szczecin · zachodniopomorskie

783.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą położona w Szczecinie przy ul. Świętojańskiej 7

Świętojańska 7 · Szczecin · zachodniopomorskie

796.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie w rejonie ulicy Wędrownej (dz. 51/3, 233/14, 234/3, 343/1, obr.4198)

Wędrowna · Szczecin · zachodniopomorskie

1498.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ulicy Kraszewskiego (dz. 63, 64/2 z obr. 4029)

Kraszewskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

775.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ulicy Kraszewskiego (dz. 58/1, 61/3, 62 z obr. 4029)

Kraszewskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

947.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną położona w Szczecinie przy ul. Świętojańskiej (dz. 11/25, 23/8 z obr. 3016)

Świętojańska · Szczecin · zachodniopomorskie

667.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Żaglowej (dz. nr 17/7, 17/35, obr. 4021)

Żaglowa · Szczecin · zachodniopomorskie

5716.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Tama Pomorzańska (dz. 9/19, obr.1059)

Tama Pomorzańska · Szczecin · zachodniopomorskie

2346.00 m2

700 000zł 298 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Mechanicznej (os. Żydowce-Klucz)

Mechaniczna · Szczecin · zachodniopomorskie

2238.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Mechanicznej (dz.nr 10/5, 11/11, obr.4173)

Mechaniczna · Szczecin · zachodniopomorskie

2351.00 m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona w Szczecinie przy ul. Droga Siedmiu Młynów 15 (dz. nr 2/2, 62/7, obr. 2007)

Droga Siedmiu Młynów 15 · Szczecin · zachodniopomorskie

4035.00 m2

1 200 000zł 297 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod usługi położona przy ul. Walecznych 23 w Szczecinie

Walecznych 23 · Szczecin · zachodniopomorskie

92103.00 m2

25 000 000zł 271 zł/m2

przetargi

Nieruchomość pod produkcje położona przy ulicy Dobropole 15 w Szczecinie (dz. 207/8, 282 z obr. 4203)

Dobropole 15 · Szczecin · zachodniopomorskie

3331.00 m2

przetargi

Nieruchomość niezabudowana położona w Szczecinie w rejonie ulic Świętego Ducha, Nabrzeże Wieleckie, Dworcowa

Świętego Ducha, Nabrzeże Wieleckie, Dworcowa · Szczecin · zachodniopomorskie

3296.00 m2

9 000 000zł 2 731 zł/m2

przetargi

Nieruchomość niezabudowana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną położona przy ul. Strzałowskiej 17b w Szczecinie

Strzałowskiej 17b · Szczecin · zachodniopomorskie

2486.00 m2

przetargi

Nieruchomość niezabudowana pod usługi położona w Szczecinie przy ulicy Dmowskiego (dz. 28/4, 28/22, obr. 4143)

Romana Dmowskiego · Szczecin · zachodniopomorskie

1527.00 m2

500 000zł 327 zł/m2

przetargi

Nieruchomość niezabudowana pod usługi położona przy Szosie Polskiej (dz. 16/6, 45 z obr.3203)

Szosa Polska · Szczecin · zachodniopomorskie

5423.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona w Szczecinie przy ul. Pyrzyckiej 16 (dz. 104/2, obr.4201)

Pyrzycka 16 · Szczecin · zachodniopomorskie

1212.00 m2

380 000zł 314 zł/m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy ulicy Potok – działka nr 8 obr. 4062

Potok · Szczecin · zachodniopomorskie

1757.00 m2

800 000zł 455 zł/m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy ulicy Mierosławskiego 5-7 (działki nr 7/118, 49 z obr. 1050)

Mierosławskiego 5-7 · Szczecin · zachodniopomorskie

3163.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona przy ul. Poznańskiej 3a (działka nr 38/4, obr. 3074)

Poznańska 3a · Szczecin · zachodniopomorskie

1562.00 m2

przetargi działki

Nieruchomość gruntowa w strefie ekonomicznej położona przy ul. Wolframowej

Wolframowa · Szczecin · zachodniopomorskie

20634.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie przy ulicy Łowieckiej – działki nr: 11/24, 11/26, 11/28, 11/30 z obr. 3063

Łowiecka · Szczecin · zachodniopomorskie

2371.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie przy ulicy Jałowcowej (dz. nr 86/4, obr.4217)

Jałowcowa · Szczecin · zachodniopomorskie

2066.00 m2

przetargi

Nieruchomość gruntowa położona w Szczecinie przy ulicy Jałowcowej (dz. nr 86/3, obr.4217)