Mapa ogłoszeń

Znaleziono 1 ogłoszeń

Lista
-33%
Nieruchomość zabudowana jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym z dwoma garażami w bryle budynku

ul. Zagonowa 49 · Jarocin · wielkopolskie

458.50 m2

852 000zł 1 858 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 127 800 zł
Termin wpłaty: (za 6 dni)