Przetargi nieruchomości - Szczecin

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
Lokal niemieszkalny – pomieszczenie gospodarcze nr 4 przy ul. ks. Bolesława Domańskiego 3

ks. Bolesława Domańskiego 3/4 · Szczecin · zachodniopomorskie

2 pokoje 32.30 m2

115 000zł 3 560 zł/m2

przetargi lokale niemieszkalne

Wadium

Termin wpłaty: