Licytacje nieruchomości - Polkowice

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%

Lokal mieszkalny nr 10

ul. M. Wołodyjowskiego 9/10 · Polkowice · dolnośląskie

38.85 m2

162 750zł 4 189 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 21 700 zł
Termin wpłaty: