Licytacje nieruchomości - Sosnowiec

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
lokal użytkowy

lokal użytkowy

ul. Sienkiewicza 7/VII · Sosnowiec · śląskie

145.70 m2

260 000zł 1 784 zł/m2

licytacje lokale użytkowe

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 39 000 zł
Termin wpłaty: