Licytacje nieruchomości - Szamotuły

Znaleziono 2 ogłoszeń

Mapa
-25%

nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym

Łukasza Górki 38 · Szamotuły · wielkopolskie

211.00 m2

339 975zł 1 611 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 45 330 zł
Termin wpłaty:

-25%

Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym

Św. Walentego 89, Jastrowo-Ostrolesie · Szamotuły · wielkopolskie

1674.00 m2

361 930zł 216 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 48 257 zł
Termin wpłaty: