Licytacje nieruchomości - Kołobrzeg

Znaleziono 2 ogłoszeń

Mapa
-50%
Działka gruntu nr ewid. 10/20

Działka gruntu nr ewid. 10/20

Rościęcino · Kołobrzeg · zachodniopomorskie

4994.00 m2

152 705zł 31 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 30 541 zł
Termin wpłaty:

-50%
Działka gruntu nr ewid. 10/19

Działka gruntu nr ewid. 10/19

Rościęcino · Kołobrzeg · zachodniopomorskie

4997.00 m2

152 828zł 31 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 30 566 zł
Termin wpłaty: