Licytacje nieruchomości - Szamocin

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej oraz budynkiem gospodarczym

Raczyn 17A · Szamocin · wielkopolskie

3 pokoje 1379.00 m2

225 000zł 163 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 30 000 zł
Termin wpłaty: