Licytacje nieruchomości - Boguszyce

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%

udział 1/2 w nieruchomości gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem jednorodzinnym oraz dobudowanymi budynkami niemieszkalnymi

Opolska 18a · Boguszyce · opolskie

1665.00 m2

164 775zł 99 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 21 970 zł
Termin wpłaty: