Licytacje nieruchomości - Chełm

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkiem garażowym

ul. Szlachecka 52 · Chełm · małopolskie

6 pokoji 341.58 m2

1 265 670zł 3 705 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 168 756 zł
Termin wpłaty: