Licytacje nieruchomości - Wałcz

Znaleziono 6 ogłoszeń

Mapa
-25%
ułamkowa część lokalu mieszkalnego nr 1

ułamkowa część lokalu mieszkalnego nr 1

ul. Królowej Jadwigi 4/1 · Wałcz · zachodniopomorskie

3 pokoje 78.55 m2

14 625zł 186 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 1 950 zł
Termin wpłaty:

-33%
nieruchomość lokalowa

nieruchomość lokalowa

Gostomia 77/5A · Wałcz · zachodniopomorskie

3 pokoje 38.70 m2

73 333zł 1 895 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 11 000 zł
Termin wpłaty:

-25%
Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego

Osiedle Dolne Miasto 7/35 · Wałcz · zachodniopomorskie

3 pokoje 63.68 m2

260 720zł 4 094 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 34 763 zł
Termin wpłaty:

-25%
Prawo wieczystego użytkowania nieruchomości gruntowej z zabudowaniami

ul. Kołobrzeska · Wałcz · zachodniopomorskie

2218.00 m2

564 293zł 254 zł/m2

licytacje magazyny i hale

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 75 239 zł
Termin wpłaty:

-33%
Użytkowanie wieczyste ułamkowej części nieruchomości z budynkami magazynowymi i częścią biurowo-socjalną

ul. Kołobrzeska · Wałcz · zachodniopomorskie

2835.00 m2

134 890zł 95 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 20 234 zł
Termin wpłaty:

-33%

ul. Kołobrzeska · Wałcz · zachodniopomorskie

2835.00 m2

134 890zł 95 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 20 234 zł
Termin wpłaty: