Licytacje nieruchomości - Rybnik

Znaleziono 5 ogłoszeń

Mapa
-25%

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 3

ul. Morcinka 29 B/3 · Rybnik · śląskie

59.57 m2

131 625zł 2 210 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 17 550 zł
Termin wpłaty:

-25%
Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu

Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu

Lokalna · Rybnik · śląskie

802.00 m2

68 487zł 85 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 9 132 zł
Termin wpłaty:

-25%
Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu

Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu

Lokalna · Rybnik · śląskie

896.00 m2

50 037zł 56 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 6 672 zł
Termin wpłaty:

-25%
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym

Lokalna · Rybnik · śląskie

1350.00 m2

374 540zł 277 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 49 939 zł
Termin wpłaty:

-25%
Nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek

Nieruchomość gruntowa składająca się z trzech działek

Lokalna · Rybnik · śląskie

1101.00 m2

89 072zł 81 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 11 876 zł
Termin wpłaty: