Licytacje nieruchomości - Gliwice

Znaleziono 3 ogłoszeń

Mapa
-25%
Lokal mieszkalny

Lokal mieszkalny

ul. Pukasa 2 · Gliwice · śląskie

3 pokoje 111.83 m2

698 925zł 6 250 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 93 190 zł
Termin wpłaty:

-25%
Lokal mieszkalny

Lokal mieszkalny

Bema 24/11 · Gliwice · śląskie

2 pokoje 45.14 m2

205 500zł 4 553 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 27 400 zł
Termin wpłaty:

-25%
lokal użytkowy

lokal użytkowy

Ks. Herberta Hlubka 1/III · Gliwice · śląskie

270.40 m2

1 662 000zł 6 146 zł/m2

licytacje lokale użytkowe

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 221 600 zł
Termin wpłaty: