Licytacje nieruchomości - Legionowo

Znaleziono 3 ogłoszeń

Mapa
-25%
Lokal mieszkalny wraz ze związanym udziałem w nieruchomości wspólnej, piwnicą, garażem i pomieszczeniami gospodarczymi

ul. Mikołaja Kopernika 3A/1 · Legionowo · mazowieckie

7 pokoji 240.20 m2

991 050zł 4 126 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 132 140 zł
Termin wpłaty:

-33%
Lokal niemieszkalny z udziałem w nieruchomości wspólnej

Lokal niemieszkalny z udziałem w nieruchomości wspólnej

ul. Kopernika 3A · Legionowo · mazowieckie

358.20 m2

872 667zł 2 436 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 130 900 zł
Termin wpłaty:

-25%
Prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowej wraz z prawem własności budynku usługowego i magazynu paliw płynnych

ul. Zegrzyńska 6 · Legionowo · mazowieckie

3240.00 m2

9 421 950zł 2 908 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 1 256 260 zł
Termin wpłaty: