Licytacje nieruchomości - Kraków

Znaleziono 5 ogłoszeń

Mapa
-33%
lokal mieszkalny z przynależnościami

lokal mieszkalny z przynależnościami

Laskowa 10/1 · Kraków · małopolskie

4 pokoje 81.82 m2

631 843zł 7 722 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 94 776 zł
Termin wpłaty:

-25%
lokal mieszkalny nr 1

lokal mieszkalny nr 1

ul. Ariańska 15 · Kraków · małopolskie

1 pokój 39.49 m2

251 255zł 6 363 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 33 501 zł
Termin wpłaty:

-25%
odrębny lokal mieszkalny nr 19

odrębny lokal mieszkalny nr 19

ul. Zakopiańska 91A · Kraków · małopolskie

1 pokój 13.40 m2

97 760zł 7 295 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 13 035 zł
Termin wpłaty:

-25%
1/10 części lokalu niemieszkalnego stanowiąca odrębną nieruchomość

Urocze 11/U1 · Kraków · małopolskie

92.24 m2

79 650zł 8 635 zł/m2

licytacje lokale użytkowe

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 10 620 zł
Termin wpłaty:

-25%
Budynek mieszkalny jednorodzinny w trakcie gruntownej modernizacji

Pastelowa 11 · Kraków · małopolskie

258.99 m2

1 079 475zł 4 168 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 143 930 zł
Termin wpłaty: