Licytacje nieruchomości - Koronowo

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
działka zabudowana budynkami mieszkalnym oraz hali magazynowej i hali magazynowo-produkcyjnej

Stary Dwór 52 · Koronowo · kujawsko-pomorskie

3620.00 m2

630 470zł 174 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 84 063 zł
Termin wpłaty: