Licytacje nieruchomości - Gryfów Śląski

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
Nieruchomość gruntowa z budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i dwoma budynkami przemysłowymi

os. 7 Dywizji 24 · Gryfów Śląski · dolnośląskie

7 pokoji 652.60 m2

720 667zł 1 104 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 108 100 zł
Termin wpłaty: