Licytacje nieruchomości - Ciernie

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
Udział 4/6 w lokalu mieszkalnym nr 2

Udział 4/6 w lokalu mieszkalnym nr 2

40a/2, Ciernie · Ciernie · dolnośląskie

4 pokoje 86.00 m2

151 333zł 1 760 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 22 700 zł
Termin wpłaty: