Licytacje i przetargi nieruchomości - Tymień

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
Lokal mieszkalny nr 2

Lokal mieszkalny nr 2

Tymień 2 · Tymień · zachodniopomorskie

2 pokoje 54.60 m2

75 533zł 1 383 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 11 330 zł
Termin wpłaty: