Licytacje i przetargi nieruchomości - Piła

Znaleziono 2 ogłoszeń

Mapa
-25%
lokal mieszkalny

lokal mieszkalny

ul. Komuny Paryskiej 13/7 · Piła · wielkopolskie

3 pokoje 47.20 m2

237 750zł 5 037 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 31 700 zł
Termin wpłaty:

-25%

lokal mieszkalny

Czarnkowska 15/2 · Piła · wielkopolskie

49.60 m2

158 250zł 3 191 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 21 100 zł
Termin wpłaty: