Licytacje i przetargi nieruchomości - Świętajno

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
Lokal mieszkalny z udziałem w nieruchomości wspólnej

Lokal mieszkalny z udziałem w nieruchomości wspólnej

Połom 29/1 · Świętajno · warmińsko-mazurskie

2 pokoje 60.75 m2

100 500zł 1 654 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 13 400 zł
Termin wpłaty: