Licytacje i przetargi nieruchomości - Główczyce

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
lokal mieszkalny

lokal mieszkalny

Stowięcino 25/5 · Główczyce · pomorskie

3 pokoje 70.05 m2

127 500zł 1 820 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 17 000 zł
Termin wpłaty: