Licytacje i przetargi nieruchomości - Gdańsk

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
lokal mieszkalny

lokal mieszkalny

Nieborowska 34a/1 · Gdańsk · pomorskie

3 pokoje 65.50 m2

489 000zł 7 466 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 65 200 zł
Termin wpłaty: