Licytacje i przetargi nieruchomości - Strzegom

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
lokal mieszkalny

lokal mieszkalny

Aleja Wojska Polskiego 8/8 · Strzegom · dolnośląskie

1 pokój 39.80 m2

87 000zł 2 186 zł/m2

licytacje mieszkania

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 11 600 zł
Termin wpłaty: