Licytacje i przetargi nieruchomości - Siewierz

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%

Działka gruntowa z budynkami gospodarczymi

ul. Żwirki i Wigury 13, ul. Kręta 11 · Siewierz · śląskie

588.00 m2

56 667zł 96 zł/m2

licytacje magazyny i hale

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 8 500 zł
Termin wpłaty: