Licytacje i przetargi nieruchomości - Osowiec

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%

Udziały we współwłasności niezabudowanych nieruchomości gruntowych oraz niezabudowana nieruchomość gruntowa

Osowiec, gmina Żabia Wola, powiat grodziski · Osowiec · mazowieckie

4043.00 m2

273 750zł 68 zł/m2

licytacje inne

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 36 500 zł
Termin wpłaty: