Licytacje i przetargi nieruchomości - Stawiguda

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-50%
nieruchomość

nieruchomość

Wymój 59 · Stawiguda · warmińsko-mazurskie

2 421 000zł

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 484 200 zł
Termin wpłaty: