Licytacje i przetargi nieruchomości - Serokomla

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-50%

Działka niezabudowana wykorzystana pod uprawę leśną

Serokomla · Serokomla · lubelskie

12000.00 m2

120 677zł 10 zł/m2

licytacje grunty

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 24 135 zł
Termin wpłaty: