Licytacje i przetargi nieruchomości - Skórzewo

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
Nieruchomość z budynkiem mieszkalnym w trakcie realizacji oraz budynkiem garażu z zapleczem

ul. Sadowa 40 · Skórzewo · wielkopolskie

2 pokoje 1629.00 m2

1 066 275zł 655 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 142 170 zł
Termin wpłaty: