Licytacje i przetargi nieruchomości - Nekla

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym

Dworcowa 22 · Nekla · wielkopolskie

1 pokój 79.20 m2

164 235zł 2 074 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 21 898 zł
Termin wpłaty: