Licytacje i przetargi nieruchomości - Lipie

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym i budynkiem gospodarczym

39, Rębielice Szlacheckie · Lipie · śląskie

3 pokoje 121.00 m2

84 667zł 700 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 12 700 zł
Termin wpłaty: