Licytacje i przetargi nieruchomości - Bytom

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
Nieruchomość gruntowa z domem mieszkalnym jednorodzinnym i budynkiem garażu

Jagodowa 10 · Bytom · śląskie

3 pokoje 576.00 m2

458 800zł 797 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 68 820 zł
Termin wpłaty: