Licytacje i przetargi nieruchomości - Tarnów

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%

udział w nieruchomości zabudowanej budynkiem mieszkalnym

Tarnów-Strusina · Tarnów · małopolskie

403.00 m2

104 933zł 260 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:

Wadium

Kwota: 15 740 zł
Termin wpłaty: