Licytacje i przetargi nieruchomości - Sulęcin

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-25%
lokal mieszkalny z budynkiem jednorodzinnym

lokal mieszkalny z budynkiem jednorodzinnym

ul. Daszyńskiego 54 · Sulęcin · lubuskie

3 pokoje 427.00 m2

297 750zł 697 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 39 700 zł
Termin wpłaty: