Licytacje i przetargi nieruchomości - Skierniewice

Znaleziono 1 ogłoszeń

Mapa
-33%
nieruchomość zabudowana - dwa połączone budynki mieszkalne jednorodzinne

ul. Floriana 4a · Skierniewice · łódzkie

1032.00 m2

891 333zł 864 zł/m2

licytacje domy

Harmonogram licytacji

Start:
Koniec:

Wadium

Kwota: 133 700 zł
Termin wpłaty: